Menu

FOCENÍ - RAKOUSKO

FOCENÍ - RAKOUSKO

Přinášíme Vám malý pohled do zákulisí letošního podzimního focení.

Naše kulichy a jejich kamarády jsme vzali do výšky 3000 m nad mořem.

Ale pěkně postupně, začínáme naložením většího množství vzorků na focení v naší dílně v Milovicích.

Cestou nabereme fotografy Traga a pomalu si to míříme ku Praze pro modelky a k našemu vozítku, které nám po celou dobu tvořilo perfektní zázemí pro všechny naše výlety.

V Praze nabíráme naše modelky, naozaj pekné slovenské baby, ale hlavně horské holky, které jsou v horách víc než doma a na focení si to přifrčely z různých koutů Slovenska. Mati a Klárka, team je kompletní! Teď už zbývá pouze obytné vozítko, které nás dopraví na všechny naše vysněné lokace. Míříme si to tedy do základny obytných vozů Campiri, kde překládáme nejen osazenstvo, ale spoustu krabic na focení, fotoaparáty, světla a taky samozřejmě svačinky:)) Vše se vešlo a můžeme vyrazit!

Cesta ubíhá dle plánu, ještě večer jsme dorazili k překrásnému horskému jezeru Achensee. V noci Péťa vyžehlí kousky na focení, Traga foto komando obhlídne spoty na focení. Takže nám za rozbřesku už nic nebrání a můžeme dokumentovat naše s láskou ušité kousky v ranní mlze u jezera. 

Lokace to byla nádherná a šlo to jako po másle. Nafotili jsme kalhoty, čelenky, kardigany i mikinošaty v barvě mint, která nám krásně ladila k horskému jezeru.

Další cíl cesty byl PENKEN, autíčko jsme zaparkovali u lanovky, dali rychlou kávičku a šup na menší výšlap na vrcholky, pochytat horské sluníčko a nádherné babí léto v horách. Horní lanovka nejela, nevadí, vyšlápnem si to. Tu najednou zastavilo auto údržby lanovek, asi jak vidělo partičku česko-slovenských holek, jestli prý nechceme kousek výš hodit, tak si říkáme, vlastně proč ne, znamená to pro nás více času na vrcholcích na focení, než spadne tma. Tak JA, JA, VIELEN DANK a už jsme nahoře.

Na hřebenech kolem Penkenu jsme nafotili komplet CoolMax kolekci s designem vlků a hor, také outdoor kalhoty všech délek, dlouhé, 3/4, ale i kraťásky.

To bysme měli: horské jezero a ranní mlhy, babí léto na slunkem vyhřátých hřebenech a co dál? SNÍH!! 

Ano, jsme v Rakousku a naší poslední naplánovanou lokací je ledovec - Hintertux Gletcher

Nasedáme do karavánku a přesouváme se na parkoviště přímo pod ledovec. Čas máme dobrý, stíháme si i přímo na místě uvařit večeři, resp. Péťa vaří luxusní večeři přímo v karavanu, někdo chilluje v postýlce a kouká Péťe do hrnců a někdo se probírá fotkami z našlápaného dne. Po večeři si vytáhneme židličky a drink ven a sledujeme hvězdy přímo pod ledovcem. Nádhera, sníh už cítíme ve vzduchu, to se bude chrnět. Také nám odpadá ranní zdlouhavý přesun z ubytování k lanovce, protože kempujeme "ofiko" přímo pod ní. Takže ráno stačí promnout očka a můžeme pelášit na první lano, což se bude hodit, protože počasí se má kazit a přecijen bychom samozřejmě rádi viděli nejen sníh, ale i horské velikány v pozadí.

Vyšlo to! Vyšlo slunce, ale nám to také vyšlo, ikdyž jsme první lano nestihli, předběhli nás lyžařští reprezantanti z Finska, Rakouska i Chorvatska :D, ale i tak jsme stihli nafotit vše co jsme potřebovali a tak Vám to budeme moci postupně ukázat na našem webu a sociálních sítích.

Děkujeme za pozornost a pokud jste to dočetli až sem, tak se asi také už nemůžete dočkat zimy! Babí léto končí, chladnější dny přichází, přidáváme další vrstvu oblečení a už těšíme na všechna dobrodružství co nás a Vás čekají. 

Krásné dny a pevné zdraví.

Drexiss team.