ČELENKY

ČELENKY

Sluneční paprsky přicházejícího jara nás tahají z našich bytů a domů někam do přírody nebo alespoň do parku či na zahradu. Ať už přijímáte vitamín D kdekoli, vězte že vrcholky hor jsou stále pokryté sněhem a ani tady v nížinách vás teploty na teploměru a studený vítr nebudou šetřit. Máme tak skvělou příležitost vytáhnout náš oblíbený módní i praktický doplněk - čelenku.

A protože máme čelenky opravdu rádi, šijeme jich hned několik druhů a variant. 

 

Pro ty, kteří mají možnost se vyvětrat na jarním skialpu možná přijde vhod nejteplejší varianta. Pletená, podšitá funkčním úpletem s malým chloupkem pro zahřátí. Celá čelenka je navíc prošitá aby se horní a spodní vrstva nevhodně neprotáčeli a perfektně drželi při nasazování i při samotném sportu. Tahle varianta se samozřejmě neztratí ani při procházce se psem, kdy chcete mít maximální pohodlí, teplo a ještě k tomu dobře vypadat, kdyby jste náhodou někoho potkali.

 

Pokud už jste se dali do přípravy na plavkovou sezónu, bude se vám na cvičení, běh nebo kolo hodit sportovnější odlehčená čelenka. Jmenuje se Ultra light a je vyrobena z perforovaného funkčního úpletu pro maximální výkony. Ultra light je k dispozici ve dvou šířkách, aby jste si mohli vybrat co vám a vašemu pohybu nejlépe vyhovuje. Standardní 10 cm široká a pak tenčí 7 cm. 

Obě varianty mají zapošité kraje, takže perfektně drží na hlavě, neztrácejí tvar a netřepí se jí okraje.

 

Pokud hledáte něco mezi, je tu náš bestseler v podobě dvakrát prošité funkční čelenky o šířce 10 cm. Čelenka je z funkčního úpletu, takže perfektně odvádí pot, neprofoukne a díky prošitým okrajům také skvěle drží tvar a neprotáčí se. Důkazem její jednoduchosti a praktičnosti budiž stovky spokojených zákazníků, které tímto zdravíme a moc děkujeme za důvěru.

 

 

Co spojuje všechny čelenky dohromady, je možnost vytvoření vlastního designu už od jednoho kusu. Takže pokud vám zrovna neladí naše nové květované designy čelenek k vašemu outfitu, máte dvě možnosti, buď si u nás můžete pořídit i zbytek technického setupu, protože naše designová kolekce se prolíná od čelenek přes technická trika až po legíny, nebo si můžete nechat vytisknout design podle vašich představ.

 

Další výhodou našich čelenek je, že myslíme i na ty nejmenší a tak vyrábíme stejné designy v několika velikostech aby se mohli maminky a tatínci sladit se svými ratolestmi.

 

Pokud vás tedy naše čelenky baví, neváhejte se podívat na náš e-shop a vybrat si co vám nejlépe padne do oka, nebo spíš na hlavu:) A pokud máte trochu času, doporučujeme mrknout na naši připravovanou novinku v podobě sportovních sukní a šortek.

 

Přejeme vám krásný a sportovní začátek jara a těšíme se na vaše fotky z krásných koutů naší země kam všude se naše čelenky podívají.