Menu

Dobré skutky nejen před Vánoci

Dobré skutky nejen před Vánoci

Tento rok byl pro všechny velmi složitý, ale i tak jsme nezapomněli dělat dobré skutky. Nečekáme jestli bude následující rok 2021 lepší a nebo ne. Ale snažíme se dělat lepší život dětem, zvířátkům, a těm, kteří to potřebují. A to teď, ne až bude lépe.

Každý rok jsme se spojili s týmem lidí, kteří pomáhají, a letos jsme se zapojili do adventního běháníPink Power. Ve spolupráci s těmito úžasnými ženskými jsme vyrobili funkční čepice. Čepice jsou v různých variantách, a to i pro malé běžce a běžkyně. Celý výtěžek z prodeje jde na malé hrdiny – Kubíka, Lindu a Madlenku. 

Pink Power: „Moc děkujeme Petře a jejímu týmu z české firmy Drexiss, kteří pro nás čepice ušili za minimální náklady, abychom co nejvíce mohli přispět dětem. Děkujeme vám!“

Jsme velcí milovníci zvířátek, takže jsme se spojili s naší ambassadorkou Lůcou, která je autorem projektu na podporu zvířátek z útulků #PomahamSMarvelem. Lůca nás oslovila, zda bychom jí ušili nákrčníky a čelenky. Výtěžek z nich by pomohl právě odloženým zvířátkům v útulcích. Posledních pár týdnů jsme ladili grafiku, aby byl výsledek co nejlepší. A povedlo se! Všechny barvy si můžete prohlédnout u Lucky na eshopu, nebo na jejím instagramu. 100% z částky, kterou zaplatíte, poputuje do útulků. Skvělý tip na vánoční dárek, kterým poůmžete tam, kde je potřeba, a svým blízkým určitě uděláte radost.

Lucie: „Já jsem velice vděčná za všechno, co Drexiss dělá. Jeden by řekl, že dělat někomu ambasadora, musí být občas i otravné. Já jsem ambassadorka, ale cítím se spíš jako součást Drexiss rodiny. A to, že se mnou vytvořili krásné nákrčníky a čelenky, jejichž prodejem pomůžeme opuštěným zvířatům, jen svědčí o jejich charakteru. Česká firma, co vyrábí oblečení, ale s láskou. To je pro mě Drexiss. V dnešní době opravdu vzácná vlastnost, nemyslet jen sám sebe a na svůj business. Ještě jednou moc děkuji! Hlavně za zvířátka!“

Udělejte také dobrý skutek.

Tým Drexiss