Podzimní radovánky

Podzimní radovánky

Ve městech je podzim v plném proudu, ale na horách už se začíná ozývat zima. Je třeba se na toto nádherné období dobře připravit. My jsme vyrazili do přírody Jizerských hor, kde jsme celý den fotili nové kousky, které jsme pro vás nachystali, a čerpali jsme energii z čerstvého vzduchu a hor.

I když je teď taková zvláštní doba, my jsme se snažili využít jí naplno. Nezaháleli jsme a tvořili jsme pro vás novinky, na které jsme opravdu pyšní. Nejenom, že jsme vaše nejoblíbenější kousky udělali ve spoustě jiných barev, ale tvořili jsme i úplně nové návrhy. Konečně vám můžeme představit slibované outdoorové bundy (18000mm vodní sloupec / 12000g/m²/24h prodyšnost),které vezmete na sebe jak ve městě, tak na horách. Bundy jsou dostupné v barvách, které skvěle podtrhnou barvy podzimu a zimy. A stejně jako u většiny našich produktů, tak i tyto nové bundy nabízíme v dámském i dětském provedení. Neváhejte se s vašimi ratolestmi sladit.

Další novinku najdete v kategorii funkční triček, kde na Vás nově čekají trička v bílé variantě z jednovrstvého perforovaného funkčního úpletu, díky čemuž jsou opravdu lehounké a skvěle odvádí pot. Budou se hodit na léto do parného počasí, ale třeba i jako příjemná spodní vrstva.

Bavlněné mikiny už znáte, ale nyní pro vás šijeme i mikiny funkční! Materiál jsme hledali dlouho, nakonec si můžete zvolit z pěti variant velmi pohodlných a příjemných mikin pro sportovní využití. Na svém 200 km přechodu přes Beskydy a Javorníky nám ji otestovala naše ambassadorka Lucie a byla s ní nadmíru spokojená. Barevné rukávy vypadají na fotkách opravdu skvostně.


 
V podzimním šatníku nesmí chybět kardigany? Je to taková ta část oděvu, ve které se každý musí cítit pohodlně, a my milujeme, když se naši zákazníci cítí dobře. K našim stálicím na e-shopu jsme ušili nové kardigany, které jsou ušité z příjemného silnějšího úpletu a na bocích mají prostorné kapsy a nechybí ani velká kapuce. Tento nový kardigan CAPPO CAP jsme nabízíme pro dámy i pro pány. 


V neposlední řadě jsme pro vás rozšířili i nabídku našich kalhot! Ke sportovní legínám a pohodlným beggám přibyli i outdoorové kalhoty z 84% Nylon a 16% Spandex (elastan,lycra). K našim novým bundám jsou šité přímo na míru! A skvěle se hodí i do města. 

Všem v této nelehké době děkujeme za podporu a za vaše objednávky! A doufáme, že se brzy uvidíme zase osobně na marketech, kde si budete moci vyzkoušet veškeré naše produkty.
Hodně sil a hlavně zdravý přeje tým Drexiss