Čelenka s příběhem

Čelenka s příběhem

Jak jistě víte, vždy se při vytváření nových návrhů oblečení, snažíme inspirovat našimi zákazníky. Píšete nám různé připomínky, požadavky a my jste za to opravdu moc vděční. Tentokrát tady máme příběh malé jedenáctileté Rozárky, která se zamilovala do práce naší ambassadorky Lůcy. Tato horalka si vždycky něco vymyslí, a my hned makáme na tom, aby na jejich dalších dobrodružstvích figurovaly právě naše produkty. 

Malá Rozárka hodně vyzvídala, jak to u nás všechno funguje a nezahálela! Na jedno odpoledne si sedla k papíru a pastelkám a zahrála si na grafičku. Pár vyhozených papírů a výsledek byl na světě. 

Dostali jsme obrázek a hned nás napadlo, že by se dětem tento návrh mohl líbit. Z papíru jsme návrh přesunuli do počítače, a vznikla z toho krásná, jednoduchá čelenka Rózka, která si už pár z vás získala. 

Rozárka měla obrovskou radost, a pár týdnů nato, vyrazila s Lůcou na 100km trek v Rakousku, kde holky šlapaly do kopců, právě v čelence Rózka a samozřejmě našem funkčním oblečení. Z fotek je jasné, že si holky výlet opravdu užily.

Děkujeme Rozárce za její návrh a těšíme se z jejího nadšení pro naši značku. Chcete mít i vy vlastní čelenku? Se jménem nebo číslem dresu? Žádný problém! Čelenky s vlastním designem tiskneme už od jednoho kusu.  Kdykoliv jsme více než rádi za vaše nápady! Máte nějaký super nápad na čelenku? Sem s ním! 

Přejeme poustu našlapaných kilometrů nejen v horách.
Váš Drexiss