Legíny

Legíny

Prázdniny jsou v plném proudu, ale počasí si s námi pěkně hraje. Ale i přesto se dá výletit a sportovat! Jak jistě víte, my máme sport moc rádi. Naše funčkní čelenky a trika jsme vám už představili, ale pořád nám chyběly cool legíny na sport, které by ke zbytku outfitu skvěle ladily. A tak jsou tady!

  

Na vaše přání a dotazy: „Nechtěli byste udělat nějaké krásné barevné legíny?“ jsme se konečně pustili do jejich návrhu! Jak víte, nikdy se nespokojíme s obyčejným střihem a vzhledem. Dali jsme si pořádně záležet a tady jsou. Z velmi příjemného materiálu, ve kterém je radost se pohybovat. Jednoduché černé legíny jsou doladěny stylovým motivem na jedné nohavici. Navíc mají vysoký pas, aby se pohodlně nosily a držely při jakémkoliv sportu.

A když se počasí zrovna umoudří, tak i na to máme řešení – naše neméně pohodlné ¾ kalhoty, které jsou opět ze stejného funkčního materiálu s motivy na jedné nohavici. Opět vám navíc díky vysokému pasu krásně vytvarují postavu.

Ale některé dny je i na ¾ kalhoty velké teplo. A my chceme určitě sportovat i za teplých letních dní. A na ty skvěle hodí naše sportovní kraťasy.

Jsme na tyto kousky opravdu pyšní a doufáme, že se vám budou líbit! Nezapomínejte, že si legíny, kraťasy i ¾ kalhoty můžete dobře doladit s našimi fuknčími tričky a čelenkami.  

Přejeme vám krásné léto a spoustu sluníčka.

Tým Drexiss